2021-10-05
Lineárne jednotky vlastnej výroby s extra darčekom

Spoznajte náš najnovší vývoj a riešenia, ktoré sú v tomto segmente trhu v Európe jedinečné!

Už 3. rok montujeme a vyrábame lineárne jednotky na našom pracovisku v Budapešti. Počas tohto obdobia sme získali veľa skúseností a rozvinuli náš sortiment výrobkov podľa potrieb trhu. S držiteľom licencie na výrobok Limon Autotech Co. Ltd, ponúkame spoločne riešenia, ktoré sú v tomto segmente jedinečné. Pozrime sa na ne!

Hazai gyártású lineáris egységek

Rozhýbte svoje podnikanie!

Lineárne jednotky vlastnej výroby od spoločnosti PowerBelt


Efektívny konfigurátor aj pre viacosové systémy

Softvér umožňuje nakonfigurovať riešenie na kľúč s kompletnou podporou 3D modelov, s termínom a cenou.Standard és erősített kivitelű lineáris egység összehasonlítása

Priestorovo úsporné zosilnené lineárne jednotky

Modely HTO a HTC vydržia zhruba o 50% väčšiu záťaž a sú len o 25% širšie ako tradičné rady ITO a ITC.Pneumatikusan fékezhető vagy rögzíthető főkocsi

Pneumaticky brzdený alebo uzamykateľný hlavný vozík

Vďaka integrovanej brzdovej alebo uzamykateľnej jednotke chráni v kritických miestach správne zvolená lineárna jednotka pohyblivú časť pred pádom v prípade výpadku prúdu, zatiaľ čo konštrukcia s uzamykaním zabezpečuje stabilný pracovný bod.


Standard és EBD hajtás összehasonlítása

Pohon EBD pre nižší hluk a zníženie vibrácií

V reakcii na požiadavky zákazníkov naša spoločnosť vyvinula jednotky poháňané remeňom, pri ktorých sa nám podarilo znížiť hluk približne o 10 decibelov, takže prevádzkový hluk je pre ľudské ucho oveľa znesiteľnejší. Navyše boli minimalizované nežiaduce vibrácie remeňa. Ďalšou výhodou pohonu EBD je, že zatiaľ čo pri štandardnom remeňovom pohone je presnosť polohy + -0,05 mm, týmto riešením sme dokázali zvýšiť presnosť polohovania, ktorá je + -0,02 mm.

 

Ajándék kártyapakli

Extra darček ku každej objednávke

Teraz ku každej objednávke lineárnej jednotky pribalíme (do vyčerpania zásob) darčekové balenie kariet. Oddýchnite si, kým váš stroj vyrába.


 

Navrhnite svoju lineárnu jednotku s nami ešte dnes! Ak potrebujete technickú pomoc, spojte sa s nami cez nižšie uvedené kontakty!


Máte otázku?

Viac informácií o vyššie uvedených produktoch získate na adrese:
e-mail: powerbelt@powerbelt.sk alebo na telefónnom čísle: + 421 31/ 550 39 96