ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Priemyselné kolesá 61 CC

Priemyselné kolesá 61 CC séria
61 CC SZÉRIA - Az év végi hajtás!
Objavte priemyselné kolesá 61 CC od spoločnosti Tellure Rota 61 CC s termoplastickým polyuretánovým behúňom, polyamid 6 diskom a nábojom!

Odolné jednoducho čistiteľné – odporúčané pre intenzívne a denne používané košíky!

Kolesá sú vďaka ich všestrannosti ideálne pre priemyselné a inštitucionálne použitie. Vynikajúce sú pre nízke a stredné zaťaženia.
Výhody série 61 CC
  • Zabezpečujú ľahký valivý pohyb na vozíkoch aj zariadeniach a nerobia im problémy ani intenzívne a dlhodobé používanie.
  • Sú odolné voči pare silným chemikáliam; ložisko je chránené odolným krytom voči znečisteniu a nežiadúcim materiálom.
  • Ideálnym riešením sú pre rôzne priemyselné a inštitucionálne prostredia; dajú sa používať na plávajúcej podlahe alebo na mierne znečistených povrchoch.
 
detaily
61 CC
Koleso: modrý termoplastický polyuretán bez ponechania stopy s 85 Shore-A tvrdosťou, výbornou valivou odolnosťou a flexibilnosťou.

Disk: polyamid 6

Ložisko: jadro s guličkovým ložiskom. Ložisko je chránené ochranným krytom z polyamidu voči vonkajším znečisteniam.

Vidlice: dostupné v pozinkovanom (NL) a nerezovom (NLX) prevedení.
ďalej na produkt 
61 CC széria
  1. Behúň z polyuretánu s vysokou oderuvzdornosťou.
  2. Kolesá s priemerom 80, 100 a 125 mm majú v strede kolesa jadro s jedným  guličkovým ložiskom. Kolesá s priemerom  150, 160 a 200 mm sú dostupné aj dvomi ložiskami. Celá séria je dostupná aj v nerezovom prevedení.
  3. Ochrana voči prachu a znečisteniam je z polyamidu, ktorá chráni ložisko proti vonkajším vplyvom, prachu a iným nežiadúcim materiálom.
  4. Ľahko čistiteľný polyamid disk.
61 CC SZÉRIA
 
Máte otázku?
Viac informácií o vyššie uvedených produktoch môžete získať na adrese powerbelt@powerbelt.sk.

Hľadajte nás s dôverou!
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Napnite to lepšie

Zariadenia Optibelt TT na báze elektromagnetických vĺn (EM) resp. podľa zrýchlenia (AC) používame na meranie napätosti remeňov v danom pohone na základe frekvencie chvenia remeňa.

Čítam ďalej

  

Zvýšte Vaše Tempo s našimi remenicami

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum remeníc pre rôzne druhy remeňov. V našej ponuke sa nachádzajú remenice pre klinové, ozubené, drážkované alebo variátorové remene. Podľa prevedenia môžu byť predvŕtané, pre upínacie púzdro (taperbush), ale dostupné sú aj s najmodernejšími zvernými púzdrami.

Čítam ďalej