ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Hliníkové profilové systémy

Hliníkové profilové systémy
hliníkové stavebnicové elementy
Alumínium szerkezeti rendszerek
Zo štandardizovaných prvkov hliníkových profilových systémov je možné zostaviť osobitné konštrukcie jednoúčelových strojov, rámy, ochranné kryty, pracovné stoly, vozíky, základné konštrukcie rôznorodých dopravníkových systémov či montážne linky a iné priemyselné výrobné stanice.
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
Hliníkové profilové systémy sú vyrábané extrudovaním zo špeciálneho hliníka. Hlavnou charakteristikou týchto konštrukcií je ľahká váha, mobilita, stabilné pevnostné ukazovatele kvôli špeciálnemu prierezu profilu. Ľahko sa ich dajú modifikovať podľa požadovaných zmien výroby či iných požiadaviek. 

Pre väčšinu všeobecne známych hliníkových profilov máme v našej ponuke celý rad stavebnicových elementov (priemyselné pätky, ručné kolesá, páky, dverné pánty...). Použitím hliníkových profilov a s nimi súvisiacich spojovacích prvkov je možné vytvoriť akúkoľvek konštrukciu alebo ich podľa požiadaviek zmeniť.
O dostupnosti vyššie uvedených produktov Nás prosím kontaktujte nA nižšie uvedenej adrese!
Máte otázku?
Viac informácií o hliníkových profiloch, príslušenstva k nim a stavebnicových elementoch získate na adrese: powerbelt@powerbelt.sk.

Obráťte sa nás s dôverou!
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Neskôršie dodanie tovaru kvôli štátnemu sviatku v Maďarsku Oznam: 15.08.2019

Vážení zákazníci,

týmto by sme Vám chceli oznámiť, že 19-20.08.2019 je štátny sviatok v Maďarsku (pozn.: v Budapešti je náš centrálny sklad), preto objednávky z 19. a 20.08.2019 budú doručené najskôr v dňoch 22.-23.08.2019.   

Ďakujeme Vám za pochopenie a spoluprácu!

S pozdravom,

team Power Belt pohonné mechanizmy s.r.o.
Čítam ďalej

  

Tepluvzdorné priemyselné kolesá zo skladových zásob

Týmto Vám ponúkame do pozornosti tepluvzdorné priemyselné kolesá z nášho centrálneho skladu. 
Tieto kolesá sú dimenzované na teploty od -20 do +300 
stupňov celzia.
Využívajú sa hlavne v potravinárskom a pekárenskom priemysle, vo vlhkom prostredí a sú odolné aj voči chemikáliám miernej koncentrácie.

Čítam ďalej