ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Hliníkové profilové systémy

Hliníkové profilové systémy
hliníkové stavebnicové elementy
Alumínium szerkezeti rendszerek
Zo štandardizovaných prvkov hliníkových profilových systémov je možné zostaviť osobitné konštrukcie jednoúčelových strojov, rámy, ochranné kryty, pracovné stoly, vozíky, základné konštrukcie rôznorodých dopravníkových systémov či montážne linky a iné priemyselné výrobné stanice.
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
Hliníkové profilové systémy sú vyrábané extrudovaním zo špeciálneho hliníka. Hlavnou charakteristikou týchto konštrukcií je ľahká váha, mobilita, stabilné pevnostné ukazovatele kvôli špeciálnemu prierezu profilu. Ľahko sa ich dajú modifikovať podľa požadovaných zmien výroby či iných požiadaviek. 

Pre väčšinu všeobecne známych hliníkových profilov máme v našej ponuke celý rad stavebnicových elementov (priemyselné pätky, ručné kolesá, páky, dverné pánty...). Použitím hliníkových profilov a s nimi súvisiacich spojovacích prvkov je možné vytvoriť akúkoľvek konštrukciu alebo ich podľa požiadaviek zmeniť.
O dostupnosti vyššie uvedených produktov Nás prosím kontaktujte nA nižšie uvedenej adrese!
Máte otázku?
Viac informácií o hliníkových profiloch, príslušenstva k nim a stavebnicových elementoch získate na adrese: powerbelt@powerbelt.sk.

Obráťte sa nás s dôverou!
separator
Späť na hlavnú stránku

  

IWIS REŤAZE S DVOJNÁSOBNÝM ROZOSTUPOM – PRE DLHŠIU ŽIVOTNOSŤ

Široký výber reťazí s dvojnásobným rozostupom od Power Beltu!
 

Čítam ďalej

  

POWERTWIST klinové remene

Powertwist článkové remene sú tie klinové alebo kruhové remene (8-10-13-14-19mm), ktoré budete milovať, nakoľko sú dostupné v klasických profiloch (Z/10;A/13;B/17;C/22;D/32) a v profiloch 3V, 5V, SPZ, SPA & SPB.
 

Čítam ďalej