ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Optibelt Conveyor Power pohony pre valčekové dopravníkové pásy

Pohony pre valčekové dopravníkové pásy
Görgős szállítópálya meghajtások
Spoločnosť Optibelt nedávno uviedla na trh elastický drážkovaný remeň pod názvom CONVEYOR POWER slúžiaci ako pohon valčekových dopravníkových pásov.
Spomínaný remeň vyvinutý pre valčekové dopravníkové pásy obsahuje všetky pozitívne vlastnosti klinových, kruhových a ozubených remeňov, resp. benefitov elastických a neelastických drážkovaných remeňov.
OBLASTI POUŽITIA
Optibelt elastický drážkovaný remeň slúži na posúvanie daného produktu. Tento proces môže byť realizovaný na rovných alebo oblúkovitých valčekových dráhach, triedičoch, cez poloatumatické alebo plnoautomatické úložné systémy.
ÚSPORY, VÝHODY
Pozitívna vlastnosť remeňa Optibelt CONVEYOR POWER je, že v rámci aplikácií skracuje dobu údržby, teda tieto remene treba vymieňať menej častejšie. Týmto sú servisné práce minimalizované a znižuje výdavky, pričom vzniká zýšená efektivita remeňov a zároveň znižuje sa aj spotreba elektrickej energie v motore. Počet drážok sa dá znižovať alebo zvyšovať podľa váhy prenášaného predmetu bez výmeny dopravníkových valčekov.
Porovnanie pohonu s elastickým kruhovým remeňom a použitím remeňov Conveyor Power:
Kruhové remene (2 moduly) Optibelt elstický drážkovaný remeň (1 modul)
Porvédő hüvely
Finančné úspory môžu činiť vďaka vypracovaniu elastického remeňa Optibelt až 30 % za jednotlivé moduly, pretože už jediný motor stačí na poháňanie 50 kusov valčekov!
Ďalšie druhy riešenia pohonov:
Gömbszíj hajtás
Pri dopravníkových dráhach s menším zaťažením môže byť riešením aj pohon s kruhovými remeňmi, ktoré vieme dodať v požadovaných dĺžkach.
 
Ékszij meghajtás

Pri dopravníkových dráhach s väčším zaťažením je možné riešenie používaním remeňov CONVEYOR POWER.
Technický popis produktu, presné rozmery →
 
Vaše dopyty, otázky a postrehy môžete poslať na adresu:

ponuky@powerbelt.sk
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Semperit hadice pre zváranie za uvádzacie ceny

Ponúkame Vám hadice pre zváranie od spoločnosti Semperit (Acetylén – GAC, Kyslík – GOX, dvojitá zváracia hadica - TWIN), ktoré sú teraz dostupné z našich skladových zásob za uvádzacie ceny. V prípade väčších požadovaných množstiev nás prosím kontaktujte o vypracovanie špeciálnej cenovej ponuky!

Čítam ďalej

  

Garden klinové remene ku kosačkám a strojom do záhrady

Príchodom jary sa začínajú aj prvé práce v záhrade. Preto sme naše skladové zásoby Garden klinových remeňov navýšili vzhľadom na skúsenosti z predošlých rokov a zvýšenej požiadavky našich klientov na vyššie spomenuté remene. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s distribúciou Garden remeňov pre kosačky, strojov na skrášlenie trávnytých plôch a pre pohony menších poľnohospodárskych zariadení. Pre správny výber remeňa ponúkame našim klientom zopár dobrých rád.

Čítam ďalej