ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Ultra precízne lineárne pohony

GMT logo
Ultra precízne lineárne pohony
Ultra precíz lineáris megvezetések
Náš dodávateľ GMT Global Inc. so sídlom na Taiwane je vďaka svojim skúsenostiam popredným predstaviteľom v oblasti ultra precíznych pohonov na Ďalekom východe už 20 rokov. GMT vyrába ultra precízne vedenia s kríženými valčekmi, polohovacie stoly, miniatúrne guličkové skrtutky a ložiskové domce pre miniatúrne a malé aplikácie. Vďaka spolupráci GMT Global Inc. a Power Belt vzniká priestor pre výhodné ceny ultra precíznych lineárnych pohonov, ich prvkov a serióznej technickej podpore pre našich klientov.
Keresztgörgős vezeték
Ultra precízne vedenia
Linárny set GMT s kríženými valčekmi bol vyslovene vyvinutý pre vysoko precízne systémy. Polohovacia presnosť je pod úrovňou 1µm. Tieto vedenia sú dostupné s valčekmi priemeru od 1mm do 6mm v závislosti od rozmeru vedenia. Vedenie je vyrobené z nerezovej ocele, ale pre systémy s nízkou hladinou hluku je možné ho dať spraviť aj z POM plastu. Jedna sada sa skladá zo štyroch vedení, dvoch radov krížených valčekov a osem kusov skrutiek pre upevnenie bedení.
Ďalej na produkt →
Keresztgörgős megvezető asztal
Ultra precízne lineárne polohovacie stoly
Polohovacie stoly s kríženými valčekmi GMT charakterizujú vysoká presnosť, nízke trenie, vysokú pevnosť a malé rozmery. Vďaka rôznorodým prevedeniam sa môžu tieto produkty dostať ako najvhodnejšie alternatívy do strojov vyžadujúce vysokú precíznosť.
Ďalej na produkt →
Pozícionáló asztal
Rotačné polohovacie stoly
Je to kompletné riešenie v oblasti ultra precíznych pohonov. S týmito produktami sa dá vybudovať jeden alebo viacosový systém s manuálnym či motorickým polohovaním. Na tento systém sa vzťahuje rovnaká precíznosť ako na všetky GMT súčiastky. Celistvosť systému charakterizuje vysoká pevnosť a vysoká presnosť.
Ďalej na produkt →
Máte otázku?
Vaše otázky, postrehy ohľadne vyššie uvedených produktov môžete poslať na adresu:

E-mail: linearnatechnika@powerbelt.sk
 
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Polyuretánové priemyselné kolesá s vysokým zaťažením

Týmto Vám ponúkame do pozornosti prémiové priemyselné kolesá s vysokým zaťažením od talianskej spoločnosti Tellure Rôta (TR) s polyuretánovou obručou. Tieto kolesá sú všeobecne používané pre kontajnery, nákladné vozidlá, elektrické vysokozdvižné vozíky a plošiny, AGV vozíky s automatickým riadením na betónové alebo voskované podlahy. 
 

Čítam ďalej

  

Optibelt AGRO POWER klinové remene - tento rok ešte výhodnejšie

Pohony v poľnohospodárstve vyžadujú špeciálne remene kvôli prísnym strojárskym predpisom (prevod sily, výkon, životnosť). Preto môže výrobca na trhu uspieť len s remeňmi so špeciálnym vytvorením a konštrukciou. Kvalitné poľnohospodárske remene AGRO POWER zjednocujú 50 ročné skúsenosti spoločnosti Optibelt vo výrobe a vývoji klinových remeňov. Navyše tieto AGRO POWER remene sú teraz oproti predchádzajúcim rokom lacnejšie od Power Beltu.

Čítam ďalej