ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Ultra precízne lineárne pohony

GMT logo
Ultra precízne lineárne pohony
Ultra precíz lineáris megvezetések
Náš dodávateľ GMT Global Inc. so sídlom na Taiwane je vďaka svojim skúsenostiam popredným predstaviteľom v oblasti ultra precíznych pohonov na Ďalekom východe už 20 rokov. GMT vyrába ultra precízne vedenia s kríženými valčekmi, polohovacie stoly, miniatúrne guličkové skrtutky a ložiskové domce pre miniatúrne a malé aplikácie. Vďaka spolupráci GMT Global Inc. a Power Belt vzniká priestor pre výhodné ceny ultra precíznych lineárnych pohonov, ich prvkov a serióznej technickej podpore pre našich klientov.
Keresztgörgős vezeték
Ultra precízne vedenia
Linárny set GMT s kríženými valčekmi bol vyslovene vyvinutý pre vysoko precízne systémy. Polohovacia presnosť je pod úrovňou 1µm. Tieto vedenia sú dostupné s valčekmi priemeru od 1mm do 6mm v závislosti od rozmeru vedenia. Vedenie je vyrobené z nerezovej ocele, ale pre systémy s nízkou hladinou hluku je možné ho dať spraviť aj z POM plastu. Jedna sada sa skladá zo štyroch vedení, dvoch radov krížených valčekov a osem kusov skrutiek pre upevnenie bedení.
Ďalej na produkt →
Keresztgörgős megvezető asztal
Ultra precízne lineárne polohovacie stoly
Polohovacie stoly s kríženými valčekmi GMT charakterizujú vysoká presnosť, nízke trenie, vysokú pevnosť a malé rozmery. Vďaka rôznorodým prevedeniam sa môžu tieto produkty dostať ako najvhodnejšie alternatívy do strojov vyžadujúce vysokú precíznosť.
Ďalej na produkt →
Pozícionáló asztal
Rotačné polohovacie stoly
Je to kompletné riešenie v oblasti ultra precíznych pohonov. S týmito produktami sa dá vybudovať jeden alebo viacosový systém s manuálnym či motorickým polohovaním. Na tento systém sa vzťahuje rovnaká precíznosť ako na všetky GMT súčiastky. Celistvosť systému charakterizuje vysoká pevnosť a vysoká presnosť.
Ďalej na produkt →
Máte otázku?
Vaše otázky, postrehy ohľadne vyššie uvedených produktov môžete poslať na adresu:

E-mail: linearnatechnika@powerbelt.sk
 
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Prečo používať špeciálne IWIS valčekové reťaze pre tepelné vákuové baličká?

Výrobca IWIS vyvinul špeciálne reťaze s unášačmi v tvare tŕňa pre tepelné vákuové balička vhodné pre potravinársky priemysel. Ak používate uvedené reťaze, zabezpečujete dlhú životnosť a presnosť daného stroja vo výrobe tepných baliacich materiálov. V nasledujúcom článku sa viac dozviete o týchto IWIS produktoch!

Čítam ďalej

  

Prémiové samomazacie hriadeľové spojky Sapit Flex

Potrebujete kvalitnú samomazaciu hriadeľovú spojku?

Spojka Sapit Flex je výsledkom vyspelej technológie. Navrhovali ich tak, aby vyhoveli rôznym oblastiam a požiadavkám použitia.
Čitajte viac o tomto produktu!

Čítam ďalej