ProduktyProdukty

AktualityAktuality

Ultra precízne lineárne pohony

GMT logo
Ultra precízne lineárne pohony
Ultra precíz lineáris megvezetések
Náš dodávateľ GMT Global Inc. so sídlom na Taiwane je vďaka svojim skúsenostiam popredným predstaviteľom v oblasti ultra precíznych pohonov na Ďalekom východe už 20 rokov. GMT vyrába ultra precízne vedenia s kríženými valčekmi, polohovacie stoly, miniatúrne guličkové skrtutky a ložiskové domce pre miniatúrne a malé aplikácie. Vďaka spolupráci GMT Global Inc. a Power Belt vzniká priestor pre výhodné ceny ultra precíznych lineárnych pohonov, ich prvkov a serióznej technickej podpore pre našich klientov.
Keresztgörgős vezeték
Ultra precízne vedenia
Linárny set GMT s kríženými valčekmi bol vyslovene vyvinutý pre vysoko precízne systémy. Polohovacia presnosť je pod úrovňou 1µm. Tieto vedenia sú dostupné s valčekmi priemeru od 1mm do 6mm v závislosti od rozmeru vedenia. Vedenie je vyrobené z nerezovej ocele, ale pre systémy s nízkou hladinou hluku je možné ho dať spraviť aj z POM plastu. Jedna sada sa skladá zo štyroch vedení, dvoch radov krížených valčekov a osem kusov skrutiek pre upevnenie bedení.
Ďalej na produkt →
Keresztgörgős megvezető asztal
Ultra precízne lineárne polohovacie stoly
Polohovacie stoly s kríženými valčekmi GMT charakterizujú vysoká presnosť, nízke trenie, vysokú pevnosť a malé rozmery. Vďaka rôznorodým prevedeniam sa môžu tieto produkty dostať ako najvhodnejšie alternatívy do strojov vyžadujúce vysokú precíznosť.
Ďalej na produkt →
Pozícionáló asztal
Rotačné polohovacie stoly
Je to kompletné riešenie v oblasti ultra precíznych pohonov. S týmito produktami sa dá vybudovať jeden alebo viacosový systém s manuálnym či motorickým polohovaním. Na tento systém sa vzťahuje rovnaká precíznosť ako na všetky GMT súčiastky. Celistvosť systému charakterizuje vysoká pevnosť a vysoká presnosť.
Ďalej na produkt →
Máte otázku?
Vaše otázky, postrehy ohľadne vyššie uvedených produktov môžete poslať na adresu:

E-mail: linearnatechnika@powerbelt.sk
 
separator
Späť na hlavnú stránku

  

Máte problémy s uložením hadíc?

Ponúkame Vám široký sortiment nových hadicových navijákov z našich skladových zásob! Praktickými výhodami navijakov sú uloženie hadíc do bezpečných priestorov a eliminácia nežiadaných resp. nepríjemných nehôd. Vďaka vhodnému uloženiu hadíc do navijákov sa zvyšuje aj životnosť hadíc.

Čítam ďalej

  

Optibelt Conveyor Power pohony pre valčekové dopravníkové pásy

Spoločnosť Optibelt nedávno uviedla na trh elastický drážkovaný remeň pod názvom CONVEYOR POWER slúžiaci ako pohon valečekových dopravníkových pásov. Spomínaný remeň vyvinutý pre valčekové dopravníkové pásy obsahuje všetky pozitívne vlastnosti klinových, kruhových a ozubených remeňov, resp. benefitov elastických a neelastický drážkovaných remeňov.

Čítam ďalej