ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

PLASTOVÉ OZUBENÉ KOLESÁ SO SKLENNÝM VLÁKNOM

Súčiastky s rôznymi druhmi ozubení sú veľmi obľúbené a používané v praxi. Ozubené kolesá v rámci pohonov slúžia na prenos krútiaceho momentu medzi dvomi hriadeľmi. Vďaka tejto vlastnosti sú čoraz viac používané plastové ozubené kolesá posilnené sklenným vláknom vyrobené z rôznych druhov technických plastov na prenos nižších zaťažení, pričom tieto produkty nahradzujú štandardné kovové ozubené kolesá. Ak by ste potrebovali objednať z vyššie uvedených produktov nad rámec našich skladových zásob alebo plastové ozubené súkolia, s Vašou požiadavkou sa na nás obrátťe na adrese powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

OZUBENÝ REMEŇ OPTIBELT DELTA CHAIN CARBON

Vysoko výkonný ozubený remeň Optibelt Delta Chain Carbon nastavuje vysokú latku na trhu synchrónnych pohonov. Prenáša až o 100% viac výkonu než neoprénové ozubené remene ako napríklad Optibelt Omega HP. Výnimočné vlastnosti a odolnosť remeňa Optibelt Delta Chain Carbon voči chemickým zlúčeninám (oleje, tekutiny) zabezpečujú viaceré faktory: kombinácia inovatínych výrobných materiálov - polyuretánová zmes s výbornou odolnosťou, oteruvzdorné  a špeciálne upravené polyamidové tkanivo či karbónový ťažný element. Vaše otázky a dopyty v prípade záujmu o náš najnovší produkt môžete poslať  na adresu:powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej