ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

ENERGIALÁNCOK A TERMÉKVÁLASZTÉKUNKBAN energy chain

Tovább bővítve a lineáris technikai választékunkat, ezúton szeretnénk figyelmébe ajánlani raktárunk legújabb termékeit, az energialáncokat.
Az általunk ajánlott három alaptípusból könnyedén ki tudja választani az Önnek legmegfelelőbb energialánc. Ehhez nyújt segítséget weboldalunk, ahol további részleteket olvashat a különböző típusokról. Egy könnyen kezelhető kereső segítségével egyszerűen kiválasztható a megfelelő termék. Az általunk kínált energialánc nagy előnye a moduláris felépítés, így bármilyen méretet nagyon rövid határidővel is tudunk szállítani.

Čítam ďalej

  

Hriadeľová reťazová spojka chain coupling

Hriadeľová reťazová spojka a pevné hriadeľové spojky spestria našu ponuku. Prvá menovaná je veľmi jednoduchá a ľahko vymeniteľná vďaka jej konštrukcií. Produkt sa skladá z dvoch reťazových kolies s kalenými zubmi, ktoré sú spojené dvojradovou reťazou. Pevné hriadeľové spojky spoja dve osky v prípade, že sa nachádzajú v jednej rovine.

Čítam ďalej