ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

RADIA LINEÁRNE JEDNOTKY A AKTUÁTORY

Paletu produktov lineárnej techniky sme rozšírili od spoločnosti RADIA. Ich lineárny aktuátor je vyslovene kompaktný, veľmi dobre používateľný artikel. Jeho hlavnou výhodou je, že maximálny axiálny moment tohto rozmerovo malého aktuátora predstavuje 3000N. Kompletná lineárna jednotka RADIA predstavuje cenovo najvýhodnejšiu voľbu, pričom ktorú vieme dodať aj do dvoch pracovných dní od objednávky. Tento produkt sa dá obejdnať s pohonom na ozubené remene v dvoch variantách. RADIA lineárne jednotky odporúčame na sekvenčné aplikácie, kde danú manipulačnú súčiastku je potrebné len zriedkavo alebo malou rýchlosťou polohovať. Viac informácií ohľadom týchto produktov sa dozviete na adrese: linearnatechnika@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

BOGUMA GUMOVÉ DOSKY ZO SKLADU

S radosťou vám oznamujeme, že náš produktový sortiment sme rozšírili o ďalšie typy gumových dosiek. Popri cenovo výhodných štandardných dosiek sme nedávno začali distribuovať gumové platne vyššej kvality od spoločnoti Boguma. Nové produkty sa na našej domovskej stránke nachádzajú s označením "BOG" v sekcií http://www.powerbelt.sk/category/gumove-dosky medzi doskami štandardnej kvality. Okrem vyšsie uvedenej novinky je možné dopytovať a objednávať aj gumové platne s rôznymi hrúbkami, viacvrstvovými textilnými vložkami či povrchovými motívami. Momentálne prebieha plnenie skladových zásob gumovými doskami Boguma. Viac informácií ohľadne našej novinky môžete zistiť na powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej