ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

VŠESTRANNÉ TLMENIE KMITOV

Okrem geometrických tvarov silentblokov je rozmanitejšie len ich spektrum použitia. Sú špeciálne vhodné na tlmenie jednorázových alebo stálych kmitov a vibrácií v rôznych poľnohospodárskych a strojárenských strojov, zariadení. Vibrácie spôsobené prudkým pohybom nárazových súčiastok rôznych motorov alebo ventilátorov výraznou mierou znižujú životnosť jednotlivých súčiastok v danom zariadení a ich okolí. Na riešenie tejto situácie Vám Power Belt pohonné mechanizmy s.r.o. ponúka široké spektrum cenovo výhodných silentblokov. Ak Vás naša ponuka oslovila, viac informácií sa o silentblokoch dozviete na nasledujúcej adrese: powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

REŤAZOVÉ KOLESÁ AMERICKEJ NORMY

Naša spoločnosť neustále rozširuje produktový sortiment reťazových kolies. Na základe požiadaviek našich klientov odteraz ponúkame aj kolesá americkej normy (ASA) do amerických či japonských strojov a zariadení, do ktorých nami distribuované reťazové kolesá európskej normy "B" nepasujú presne. Pre precíznejšie pohony odporúčame reťazové kolesá typu A/ASA, ktoré sú dostupné z našich skladových zásob. O norme ASA sa viac dozviete na adrese powerbelt@powerbelt.sk

Čítam ďalej