ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

OPTIBELT AGRO POWER

Našimi sezonálnymi produktami sú poľnohospodárske remene značky Optibelt AGRO POWER, ktoré Vám ponúkame priamo z našich skladových zásob. Tieto remene zodpovedajú kvalitatívnym požiadavkam stanovenými svetovými výrobcami poľnohospodárskych strojov vďaka použitým surovým materiálom a moderným výrobným techgnológiam. Precízne dimenzované poľnohsopodárske pohony a špičkové stroje potrebujú vysokokvalitné remene so správnymi parametrami na špičkovej úrovni. Viac informácií o remeňoch AGRO POWER môžete žiadať tu: powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

LINEÁRNY POHON

Týmto Vám ponúkame do pozornosti nové produkty z lineárnej techniky: krycie vaky a doplnky k lineárnym pohonom. Našim klientom už teraz vieme ponúknuť kompletný sortiment produktov lineárnej techniky z našich skladových zásob. Vo výbere kompletného lineárneho systému Vám poradia aj naši odborníci a manažéri. Zaujímať sa o vyššie uvedené produkty môžete tu:linearnatechnika@powerbelt.sk.

Čítam ďalej