ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

OPTIBELT ALPHA POWER

Odporúčame Vám do pozornosti polyuretánový ozubený remeň na vysoké zaťaženie vyvíjaný spoločnosťou Optibelt - Optibelt ALPHA POWER. Výrobca zúžitkoval skúsenosti zo štandarného remeňa ALPHA do tohto remeňa novej generácie. ALPHA POWER  vie preniesť o 30% viac sily vďaka silnejšiemu a odolnejšiemu základnému materiálu (polyuretán) oproti štandardným predchodcom. Ak Vás nový produkt oslovil, navštívte našu domovskú stránku alebo e-shop, alebo nás hľadajte na e-mail adrese: powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

Plastové remene FENNER DRIVES

 Remene z materiálu PVC a PUR ponúkajú riešenia na tie prípady, kde isté okolnosti nedovoľujú používanie klasických klinových  remeňov. Plastové remene sú rovnako užitočné aj vtedy, ak montáž klinových remeňov je komplikovaná alebo často ich treba vymieňať. Plastové remene sú vysoko odolné a je možné ich používať v oleji, mokrom prostredí alebo v takých oblastiach, kde prírodzené vlastnosti daného prostredia redukujú životnosť obyčajných klinových remeňov. Naša spoločnosť distribuje plastové remene od americkej firmy Fenner Drives, ktorá sa už viac ako 100 rokov venuje výrobe vysokokvalitných plastových remeňov. Zaujímať sa o túto skupinu remeňov je možné na adrese:powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej