ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

PANASONIC SERVO POHON ZA VÝHODNÚ CENU

Vyskúšajte špičkový servopohon Panasonic za výhodnú cenu! Teraz si môžete u nás zakúpiť kompletný PLC/HMI/pohon balík za jednorázovú zľavnenú cenu! Základný balík obsahuje nasledujúce produkty: MINAS LIQI servopohon a motor (400W alebo 750W), kompaktný PLC -t 16 I/O programovateľný automat, 3.8” dotykový displej, 24V DC napájací zdroj, riadici program a potrebné káble k zariadeniam. Zaujímať sa o vyššie spomenutý balík môžete na adrese: linearnatechnika@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

RIEŠENIA PRE OCHRANU KÁBLOV

Naša spoločnosť ponúka kompletné riešenia na ochranu káblov v energetických reťaziach. Kórejská firma CPS dodáva viacero typov energetických reťazí vo vysokej kvalite, čím zabezpečuje slobodu výberu toho správneho druhu. Vďaka modulárnemu zostaveniu energetických reťazí sú tieto produkty voľne rozšíriteľné a modifikované, aj osobitne na danom zaridení. Všetky druhy sa nachádzajú na našej domovskej stránke v časti lineárna technika. V prípade otázok alebo dopytu prosím napíšte na adresu: linearnatechnika@powerbelt.sk

Čítam ďalej