ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

HADICOVÉ SPONY OD SKUPINY ABA NORMA

Vážený obchodný partner! Ponúkame Vám do pozornosti originálne hadicové spony zo Švédska. Ide o spony typu ABA (skupina Norma), ktoré ponúkame z našich skladových zásob. Dostupné sú nasledujúce spony v širokom rozmerovom rozpätí: so šírkou 9mm typ ABA Nova a so šírkou 12mm ABA Original W1 (S20), ale na dopyt je možné zabezpečiť aj celý sortiment hadicových spon ABA. Okrem vyššie spomenutých produktov ponúkame aj plastové redukčné spojky a redukčné "T" spojky. Viac informácií o spomenutých sponách môžete získať na našej webovej stránke a na adrese:powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

SPIETH ZVERNÉ PÚZDRA

V rámci stratégie neustáleho rozšírenia produktového radu sme sa koncom minulého roka spojili s ďalším renomovaným dodávateľom. Je ním spoločnosť Spieth-Maschinenelemente GmbH, ktorá je známa svojimi vysokokvalinými zvernými púzdrami, sklučovadlami alebo samozvernými skrutkami. Naša firma distribuje celý produktový sortiment zverných púzdier od Spieth-u. Nahrávanie jednotlivých položiek do nášho e-shopu sa čoskoro stane realitou. Dovtedy Vami požadované produkty - ich dostupnosť, dodací termín a cena - môžete dopytovať na nasledujúcej adrese: powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej