ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

Plastové remene FENNER DRIVES

 Remene z materiálu PVC a PUR ponúkajú riešenia na tie prípady, kde isté okolnosti nedovoľujú používanie klasických klinových  remeňov. Plastové remene sú rovnako užitočné aj vtedy, ak montáž klinových remeňov je komplikovaná alebo často ich treba vymieňať. Plastové remene sú vysoko odolné a je možné ich používať v oleji, mokrom prostredí alebo v takých oblastiach, kde prírodzené vlastnosti daného prostredia redukujú životnosť obyčajných klinových remeňov. Naša spoločnosť distribuje plastové remene od americkej firmy Fenner Drives, ktorá sa už viac ako 100 rokov venuje výrobe vysokokvalitných plastových remeňov. Zaujímať sa o túto skupinu remeňov je možné na adrese:powerbelt@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

ŠIROKÝ VÝBER PRIEMYSELNÝCH KOLIES TELLURE ROTA

 Našim zámerom je uspokojenie požiadaviek našich klientov. Preto ako výhradný dodávateľ, ponúkame vysoko kvalitné priemyselné kolesá od talianskeho výrobcu so 60 ročnou tradíciou, Tellure Rota. Ak hľadáte prémiové priemyselné kolesá vyrobené v Európe pre nahradenie nemeckých priemyselných kolies slúžiiace ako referencie, tak Tellure Rota je Vašou najlepšou voľbou. Tieto kolesá sú vynikajúce pre akýkoľvek priemyselný segment, aj z hľadiska pomeru cien a výkonu produktu. Najdlhšia dodacia doba predstavuje 3-4 týždňov. V prípade otázok nás kontaktujte na e-mail adrese powerbelt@powerbelt.sk alebo telefónnom čísle: 02 446 38 144.

Čítam ďalej