ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

ŠIROKÝ VÝBER PRIEMYSELNÝCH KOLIES TELLURE ROTA

 Našim zámerom je uspokojenie požiadaviek našich klientov. Preto ako výhradný dodávateľ, ponúkame vysoko kvalitné priemyselné kolesá od talianskeho výrobcu so 60 ročnou tradíciou, Tellure Rota. Ak hľadáte prémiové priemyselné kolesá vyrobené v Európe pre nahradenie nemeckých priemyselných kolies slúžiiace ako referencie, tak Tellure Rota je Vašou najlepšou voľbou. Tieto kolesá sú vynikajúce pre akýkoľvek priemyselný segment, aj z hľadiska pomeru cien a výkonu produktu. Najdlhšia dodacia doba predstavuje 3-4 týždňov. V prípade otázok nás kontaktujte na e-mail adrese powerbelt@powerbelt.sk alebo telefónnom čísle: 02 446 38 144.

Čítam ďalej

  

MSV 2014 MEDZINÁRODNÝ STROJÁRENSKÝ VEĽTRH

 V Brne sa v tomto roku uskutoční 56. ročník najväčšieho strojárenského veľtrhu v Strednej Európe, MSV 2014. Na výstave sa zúčastňujú spoločnosti z 59 krajín a medzi viac ako 1500 vystavovateľmi nechýba ani naša firma - POWER BELT pohonné mechanizmy s.r.o. Tento rok predstavujeme naše produkty z oblasti lineárnej techniky. V našom stánku každý návštevník dostane kupón na 40% zľavu pre jednorázový nákup produktov lineárnej techniky z našich skladových zásob. Srdečne vítame každého záujemcu v našom stánku s číslom 146 na prízemí pavilónu "V"! 

Čítam ďalej