ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

MSV 2014 MEDZINÁRODNÝ STROJÁRENSKÝ VEĽTRH

 V Brne sa v tomto roku uskutoční 56. ročník najväčšieho strojárenského veľtrhu v Strednej Európe, MSV 2014. Na výstave sa zúčastňujú spoločnosti z 59 krajín a medzi viac ako 1500 vystavovateľmi nechýba ani naša firma - POWER BELT pohonné mechanizmy s.r.o. Tento rok predstavujeme naše produkty z oblasti lineárnej techniky. V našom stánku každý návštevník dostane kupón na 40% zľavu pre jednorázový nákup produktov lineárnej techniky z našich skladových zásob. Srdečne vítame každého záujemcu v našom stánku s číslom 146 na prízemí pavilónu "V"! 

Čítam ďalej

  

Energetické reťaze v ponuke energy chain

Rozšírili sme našu ponuku lineárnej techniky. Ponúkame Vám náše najnovšie produkty, energetické reťaze.
Ľahko si môžete vybrať najvhodnejší typ z troch ponúkaných základných druhov energetických reťazí. Na našej webovej stránke sa nachádzajú základné informácie o jednotlivých typov. Navyše si jednoducho môžete vybrať energetické reťaze v špeciálnom vyhľadávači. Veľkou výhodou nami ponúknutých energetických reťazí je modulárna konštrukcia, preto za krátky čas vieme zabezpečíť akúkoľvek dlhú eneregetickú reťaz.

Čítam ďalej