ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

LINEÁRNA TECHNIKA JE MODERNÉ RIEŠENIE

Odporúčame Vám do pozornosti najnovšiu skupinu nami distribuovaných produktov - lineárnu techniku. Máme v ponuke skoro každý element pre mechanickú časť lineárnej techniky a v prvej polovici budúceho roka plánujeme zaviesť servomotory a riadiace prvky do nášho portfólia. Zaujímať sa o vyššie uvedné produkty je možné na naseldujúcom e-maily:linearnatechnika@powerbelt.sk.

Čítam ďalej

  

FLYER REŤAZE - OSOBITNÉ RIEŠENIA

Odporúčame Vám špeciálne produkty - Flyer reťaze. Tieto reťaze - ich články - oproti valčekovým typom neobsahujú valčeky. Skladajú sa z viacerých dostičiek uložených vedľa seba a sú spojené čapom s vysokou pevnosťou v ťahu. Vďaka tejto konštrukcie dosahujú Flyer reťaze vysokú pevnosť. Zaujímať sa o tieto reťaze môžete na našej webstránke alebo na adrese:ponuky@powerbelt.sk .

Čítam ďalej