ProduktyProdukty

Poly V remenicePoly V remenice

Remenica pre drážkové remene

Výhoda rebrovaných, alebo poly-v remeňov sú veľké výkony pri malých rozmerov. Podľa toho na remeň s PJ profilom ponúkame remenice už od priemeru 20 mm. Všetky remenice sú vyvážené s výrobcami podľa noriem UNI 4218 - ISO 1940 - VDI 2060. Materiál: GG25 podľa DIN 1691.
PROFILY PJ profil PK profil PL profil
Delenie výstupkov/drážok: 2,34 mm 3,56 mm 4,7 mm
Zjednotený zoznam

  

Energetické reťaze v ponuke energy chain

Rozšírili sme našu ponuku lineárnej techniky. Ponúkame Vám náše najnovšie produkty, energetické reťaze.
Ľahko si môžete vybrať najvhodnejší typ z troch ponúkaných základných druhov energetických reťazí. Na našej webovej stránke sa nachádzajú základné informácie o jednotlivých typov. Navyše si jednoducho môžete vybrať energetické reťaze v špeciálnom vyhľadávači. Veľkou výhodou nami ponúknutých energetických reťazí je modulárna konštrukcia, preto za krátky čas vieme zabezpečíť akúkoľvek dlhú eneregetickú reťaz.

Čítam ďalej

  

Hriadeľová reťazová spojka chain coupling

Hriadeľová reťazová spojka a pevné hriadeľové spojky spestria našu ponuku. Prvá menovaná je veľmi jednoduchá a ľahko vymeniteľná vďaka jej konštrukcií. Produkt sa skladá z dvoch reťazových kolies s kalenými zubmi, ktoré sú spojené dvojradovou reťazou. Pevné hriadeľové spojky spoja dve osky v prípade, že sa nachádzajú v jednej rovine.

Čítam ďalej